Jdi na obsah Jdi na menu
 


CELKEM TADY BYLO SPARTANŮ

BannerFans.com

 

        Zbraně v Halo:Reach

 

 

Energy sword(Energetický meč)

Energetický meč používají hlavně Elitáři a masterchief.Je to celkem dobrá zbran ale je na blízko takže než dojdete k nepříteli tak vás nejspíš zastřelí.

 

 Magnum

Magnumka je malá ale velice ůčiná zbran a zabijete s ní každou rasu a taky je dobrá v multiplaeru.Já v multiplayeru Magnumku taky velice používám a dám s ní ůplně každého.

 

DMR

Tato zbran je velice ůčiná a dáte s ní každou rasu a v multiplayeru to platí dvakrát tolik.DMR v Halo:Reach bude celkem dobře vymakaná takže se na ni už těšte.

 

       Assasult Rifle

Je klasika z Halo:Combat evolved a navíc má velký

zásobník do kterého se vleze až 60  nábojů takže se trefíte.

Ale když s ní moc střílíte tak se možná netrefíte.

 

 

Spartan laser

Je podobná zbran z Halo 3 a taky velice silná zbran ale tahle zbran vyžaduje

taky velkou přesnost a umění ji používat což není tak lehké jak se zdá.

 

   

BrokovniceBrokovnice

Brokovnice je velice silná zbran ale je dobrá spíš na blízko než na dálku ale jinak je velice silná a doporučuju ji.

 

 

Sniper Rifle

Sniper Rifle je dost dobrá sniperka a taky ji hodně používám a je hodně dobrá

a dokonce jde přiblížit až 8x z normálního vidění takže to je dost hodně.

 


Needler

Needler neboli Propichovač je dobrá zbran a ůčiná když na někoho vypálíte celý zásobník tak nepřítel doslova exploduje.

 

 

Jehelní puška

Jehelní puška je další nová zbran v Halo:Reach takže asi nikdo neví jaká bude ale doufám že to bude dobrá a silná zbran.

 

       Granáty,Vozidla,Lodě

Ganáty

Frag Granade je základní granát a kopie granátu z dneška.Tento Granát se dá odrážet od stěn takže můžete zabít nepřítele z velké vzdálenosti aniž by zjistil kde jste.

Plasma Granade Je Plasmový Granát vyrobený Smečkou.Tenhle Granát se dá přilepit na nepšítele a jeho smrt je jistá.

Spike Granade Je Granát vyrobený Smečkou a tenhle Granát je vlastně tyč s ostny ale uvnitř je výbušnina a tenhle Granát je dobrý ale vyžaduje velkou přestnost.


Flame Granade Je Granát vyroben lidma tento Granát je hořlavý a když ho hodíte přesně na nepřítele tak uhoří.

 

Vozidla

UNCS:Lidské

Mongoose je lehká čtyřkolka která vyniká svou rychlostí.Na čtyřkolku se vlezou dva Spartané.Čtyřkolku potkáte i v kampani(Halo:3)kde vám za zády budou sedět Marináci s Raketomety kteří budou ničit CHrochty na Ghostech

Warthog je základní bojové vozidlo UNCS .Warthog je vybaven pohonem na všechny 4 kola.Do Warthogu se vlezou 3 Spartané nebo 3 Marináci.Warthog má vzadu Kulomet o ráži 50mm.Warhog se objevuje ve všech mapách  MP a v Kampani ho taky naleznete.

 

 

 

Gauss Warthog:Tento upravený Warthog.Tohle vozidlo se liší od základního jen v jedné věci a to ve zbrani.Gauss totiž má na zádi Gaussovo dělo které vystřeluje Wolframové nebo Urinové střely které letí neuvěřitelnou rychlostí  a to 40% rychlosti světla.%

 

Warthog Troop Transport Je další upravené vozidlo Warthogu.Tento typ Warthogu nemá žádné zbraně a slouží pouze k přemístování.V Kampaních ho podkáte v těchto misích:Tsavo Highway,The Storm,The Covenant.V MP ho nenajdete protože se nepoužívá.

 

Scorpion tank Je tak vyroben Lidma.Tento tank má velkou palební sílu a taky má 1 Kulomet.Tank sveze další 4 pasažéry.

 

Hornet Je nejsilnější vehikl v Halo.Je vybaven 2 Kulomety a 2 Raketama.Jeho kulomety jsou efektivnější než Plasmové střely Banshee.S tímto Hornetem jde skvěle manévrovat a je mnohem lepší než Banshee.

 

Neovladatelné stroje(uvidíte je v Kampani)

 Image:H3 Frigate Concept art.jpg

 

 

 

 

 

UNCS Adriatic Je jedna z obřích Frigat Lidstva.Tuto lod můžete vidět v misi:The Storm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UNCS Aegis Fate (FFG-307).Tahle lod sehrála svoji roli když se pokoušela zastavit Proroky v misi The Ark.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 UNCS Forward Unto Dawn Je první Lidská Frigata která se účastní bojů o Zemi.Tahle lod vás provází celou Kampaní.

 

 

Pelican Je Lidský bojový transportér který vás provází celou Kampaní.

 

 

 

Longsword Je Lidský bojový letoun do kterého se vleze jeden člověk a to Pilot.Tato stíhačka je užívána ve Vesmíru a při zemi.

 

 

Covenant

 

Banshee Je základní Covenantský letoun.Banshee střílí rychlé plasmové výboje které jsou smrtící ale nejsou tak silné jako střely z Horneta.

 

Ghost Je Covenantské lehké vozidlo které používají hlavně Chrochti a Bruti.V MP je tohle vozidlo velice oblíbené.

 

Wraith Je Covenantský tank.Je vybaven dělem a sekundárním plasmovým dělem.

 

Anti-Air Wraith Je protivzdušná varianta Wraithu.Střílí několik plasmových výbojů za sebou které letí za nepřátelským cílem taky má plasmové sekundární dělo.V MP ho nepotkáte pouze v Kampani.

Brute

ny

Brute Chopper Je pozemní vozidlo vytvořené Brůty.Jeho vybavení jsou dva autokanony o ráži 35mm a touto silou poškodí dokonce i panciř Tanku.Je to velice nebezpečné vozidlo a taky se špatně ovládá a chce tona něm hodně trénovat.Toto vozidlo je v MP velice oblíbené.

 

Brute Prowler Je něco jako Brůtský tank který má místo kol kluzáky na které jdou přibírat pasažéři.Toto vozidlo je vybaveno plasmovým kanonek který je velice silný a dá se otočit až o 360 stupnů.V MP ho nepotkáte ale pouze v Kampani.

 

Neovladatelné stroje(uvidíte je v Kampani)

 

 

 

 

 

 

 

 

CCS-Class Battlecruiser Je těžká bojová lod Smečky.Jejim vnitřkem jste se mohly projít v Halo:Combat Evolved.

 

 Assasult Carrier Je Covenantská vlajková lod která je největší z Covenantských lodí.Tato lod měří neuvěřitelných 5.346 metrů.Je skoro 12x delší než Frigaty UNCS.Tuto lod uvidíte v misích The Ark,Tsavo Highway a The Storm.

 

 

 

 

 

 

 

Seraph-class Starfighter Je stíhačka Covenantů která má podobné vlastnosti jako Longsword.Do této stíhačky se vleze Pilot a co-pilot.V Kampani ho uvidíte v cut-scéně předcházející misi The Ark.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 Halo:Reach:Brnění ATD

Právě jsem zjistil že se v Halo:Reach bude nové vylepšení a to kupování Brnění,Výzvy,Kredity a další věci do multiplayeru.Více informací se dozvíte níže.

A jakě věci a doplnky si budeme moct kupovat to nám napoví obrázek níže

3

Tyhle věci si můžete kupovat a doplnovat.

Ranky

Asi všichni víme že v Halo:3 jsou ranky ale v Halo:Reach ranky taky budou ale budou jinak než v Halo:3.dokonce i EXP systém bude hodně změněn.

V Halo:Reach bude Rank Globální.Neboli bude to tak že ten kdo hře věnuje věčí čas bude mít větší globální Rank.Rank se bude taky zvětšovat společně s Credity(Cr=Kredit).Kredity lze naštěstí získávat ve všech herních modech.

 

Dostávání Kreditů

 Při dokončení hry a Výhry v Matchkingu-v chystané Betě to bude hlavní získání Kreditů.Ve hře bude napsáno za co se budou dávat Kredity.Závisí na tom hlavně čas jaký budete věnovat hře.Pokud se budete zabívat  moc času konkrétnímu cíly tak dostanete taky Kredity za ten čas co jste strávily  při ůkolu.

 

Uznání,Pochvaly

Commendations(Uznání,Pochvaly)Pochvaly získáte když budete hrát nebo postupovat v daném ůkolu tak budete získávat hodně pochval ale taky Kredity.Když má hráč už všechny Pochvaly dostane balík Kreditů navíc.Pochvaly budou hlavně mít ůlohu zaznamenávat hráče a bude vypovídat jaké zbraně používá hráč.V Betě bude velice málo pochval ale i omezených.

 

Výzvy

Challneges(Výzvy)budou souviset také s Kredity ale Bungie si ještě nechá na Výzvy čas takže o Výzvách nic nevíme(Zatím)

 

Archievementy

Za dokončení Archievementů bude hráč odměněn kreditami ale nebude jich moc.

 

Tady máme obrázek vylepšování

Celkem zajímavé foto že ano?

Ale taky si všiměte na obrázku pod postavou uvidíte popisek prerequisites not met  to znamená že hráč nemá v Ranku něco splněno kromě obdržení potřebných Kreditů nemůže koupit tento doplněk.

Budou mít Pochvaly a Ranky dopad na Truskills a na to s kým budu hrát v Matchkingu?

Bungie říká NE. Tyto dvě věci budou mít něco s hráčovým Investičním Systémem.TruSkill se bude starat pouze o výběr hry a hlavně výběr hráčů do týmu.

jkjkhhhhhbdPrerequisites Not Met

Budou za Kredity lepší zbraně nebo je budou potřebovat do některých playlistů

Bungie říká Ani jednou.Bungie tímto nechce ničit hráčům hru a dělat rozdíly mezi špatnými a dobrými hráči.Ale jestli jsme špatní hráči tak si za to můžeme sami protože Halo:Reach neumíme hrát.

Nespmíme zapomenout na vylepšení.Vylepšení vylepšuje pouze vzhled a né nějaké schopnosti a dovednosti.

 

 

Stovky hráčů na celém světě si asi myslí že Halo:3 bylo lepší a větší zábava ale bude to tak?V Halo:Reach nebudou závody kdo první zabije 50 hráčů ale někteří by to asi taky nezvládli a Bungie to sama přiznala.Ale v Halo:Reach bude nový systém který bude zábavnější a spravedlivější a my ho najdeme v Aréně Měsíčních,Týdenních a Denních  kde bude i Hodnocení.Také tam budou Sezonní modely a v resetujících se Žebříčcích.

Více informácí o Arénách dodám později.

Jak do toho všeho budou zapadat Výzvy

Výzvy bude další novinka v Halo:Reach.Každý den bude nový obsah a každý týden cílené Výzvy.Pokaždé jak hráč zapne hru bude mít na výběr dvě možnosti výzvy a to 

Denní Výzvy

V denní Výzvě bude například:Zabij v Matchkingu X nepřátel,Zabij v Kampani Y nepřátel nebo pomož zabít  Z nepřátel z Dnesního Modu.

a týdenní výzvy

Týdenní Výzvy

Týdenní Výzvy budou mnohem těžší a zaberou spoustu času  a některé podle Bungie i několik dní!!!K některým budeme potřebovat i naše přátelé

das

Vzhled

A co se týče vzhledu hráče Bungie slibuje překvapení.Nebude se vylepšovat  pouze Ramena,Helma a Hrudník ale taky další věci ale jaké to nám Bungie neřekne máme si počkat na hru a tam se to dozvíme.


jhfA co Elitáři?Budem si je moct vylepšovat?

Ano ale ne tak jako Spartany.Spartan je vaše Já a Elitář ne .adAAASDhfAaffpoódech.ó

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statistiky

Online: 1
Celkem: 85189
Měsíc: 601
Den: 13